piątek, 27 września 2013

Najsłynniejsi mówcy motywacyjni - Anthony (Tony) Robbins

Na początku 1980 r. był sfrustrowanym dziewiętnastoletnim dzieciakiem. Zagubionym i osamotnionym. Był nieudolny i bardzo gruby. Miał starego volkswagena. Ledwie wiązał koniec z końcem jako źle opłacany nocny portier. Naczynia zmywał w wannie, swej nie ogrzewanej kawalerki. Żył bez przyjaciół, którym się powiodło, bez nauczycieli sukcesu, bez żadnych źródeł finansowania, bez jasno określonego celu. Jak to się stało, że z początkiem lat dziewięćdziesiątych stał się smukłym zamożnym mężczyzną, szczęśliwym mężem i ojcem z dochodem ponad pół miliona dolarów rocznie mieszkający w rezydencji Del Mar Castle z oknami wychodzącymi na Pacyfik?


Udowodnił sobie i nam wszystkim, że jest możliwość całkowitej zmiany swojego życia poprzez używanie odpowiednich technik, które wpływają na jakość naszych decyzji i na podjęcie zmasowanego działania w kierunku ich realizacji. Robbins nauczył się i odkrył mnóstwo praktycznych i przydatnych metod, dzięki którym jest to możliwe, dowodem ich skuteczności jest on sam i ludzie, którzy mieli możliwość nauczyć się ich od Tony’ego.
Anthony Robbins współpracował z największymi autorytetami tego świata, stoi za sukcesami takich gwiazd sportu jak: Tiger Woods, Andre Agassi, Gretzky, drużyny olimpijskie USA. W ciągu zaledwie 10 lat sprzedano ponad 24 miliony kaset szkoleniowych, jego program TV „Siła osobowości” oglądała 1/3 społeczeństwa amerykańskiego.
Konsultowali się z nim głowy Państw (Ronald Regan, Bill Clinton, Michaił Gorbaczow, Nelson Mandela, Księżniczka Diana); Aktorzy (Arnold Shwarzenegger, Pamela Anderson Lee, Sylvester Stallone, Anthony Hopkins).
W jego seminariach wzięło udział ponad 4 miliony ludzi z kilkudziesięciu krajów świata, nie licząc słuchaczy radiowych i odbiorców telewizyjnych. Sprzedaż jego kaset video i audio sięga milionów egzemplarzy. Książki tłumaczone są na wiele języków. W Polsce najbardziej znane są "Obudź W Sobie Olbrzyma" i "Nasza Moc Bez Granic". Jest przyjacielem i doradcą najsławniejszych i najpotężniejszych ludzi świata.
CYTATY MOTYWACYJNE:

"Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, 
że nie możesz tego mieć."

"W życiu wielu ludzi wie, co robić, ale mało ludzi robi to, co wie… 
Nie wystarczy tylko wiedzieć! Musisz podjąć działanie!"

"Ścieżką do sukcesu jest podjęcie ogromnego, zdeterminowanego i silnego działania."

"Determinacja jest wezwaniem budzącym ludzka wolę."

"Twój los kształtuje się w momentach podejmowania decyzji."

"Sekret sukcesu polega na tym, aby nauczyć się jak wykorzystywać cierpienie i przyjemność i jak nie pozwolić, aby cierpienie i przyjemność wykorzystywały ciebie. Jeśli to zrobisz, panujesz nad swoim życiem, jeśli nie, twoje życie panuje nad tobą."

"Im wyższy Twój poziom energii, tym bardziej efektywne Twoje ciało. Im bardziej 
efektywne Twoje ciało, tym lepiej się czujesz i bardziej wykorzystujesz swój talent do 
osiągania ponadprzeciętnych wyników."

"Jakość naszego życia sprowadza się do jakości naszych związków z innymi ludźmi."

"Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji."

"Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie. Bardzo chętnie odwiedzę i Ciebie :) Pozdrawiam.