poniedziałek, 30 grudnia 2013

Wyzwanie: 365 FOTO

Zapraszam Was na wyzwanie FOTOgraficzne. Przyszły 2014 rok będzie miał 365 dni (dopiero w 2016 roku będzie 366 dni), dlatego chciałabym poznać Was lepiej po przez to co robicie w ciągu dnia :) Ale i Wy mnie poznacie. Miło mi będzie jeśli weźmiecie w nim udział. Osobiście dla mnie bez różnicy czy będą to zdjęcia robione aparatem fotograficznym czy telefonem. Mogą to być zdjęcia zarówno makro, z imprez, z dnia codziennego, jakaś tekstura, która Was zainteresuje, mogą to być Wasze zdjęcia wyrażające nastrój danego dnia... Wszystko zależy od Was :)

Ja najwięcej zdjęć robię synkowi. Teraz zaczyna chodzić, więc jest co uchwycić :) ale muszę starać się, by nie był na każdym zdjęciu :)

Zaczynam od 1 stycznia 2014 roku. Zacznijcie kiedy będziecie chcieli :) Jednak zostawcie pod postem komentarz, bym mogła oglądać i Wasze zdjęcia :)

Ja do tego celu założę osobnego bloga http://365--foto.blogspot.com/

ZAPRASZAM :)

6 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za projekt. Ja taki zakonczylam w tym roku. Po zakonczeniu akcji satysfakcja ogromna:)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Kataleja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super zdjęcia u Ciebie :) Właśnie na taka satysfakcję liczę :)

   Usuń
  2. Miałam luźne plany zrobienia projektu 52 tygodnie- 52 zdjęcia. 365 wydaje mi się zbyt wielkim wyzwaniem.

   Usuń
  3. Wiesz, każdy robi projekt pod siebie. Mój ma na celu robienie coraz to lepszych zdjęć, a nic mi bardziej nie pomoże jak ćwiczenia, ćwiczenia i raz jeszcze ćwiczenia. Wyzwanie jest dla mnie dodatkową motywacją.
   A 52 tygodnie - 52 zdjęcia to też sporo. Dla niektórych :)

   Usuń
 2. Ja tak robiłam, ale nie publicznie, tylko prywatnie. Fajnie to się potem ogląda, taki kolorowy pamiętnik :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł i - jak już zadeklarowałam na swoim blogu - zamierzam przyłączyć się do wyzwania, Pewnie fotek nie będę publikować codziennie tylko zbiorczo raz lub kilka razy w miesiącu, jednak wydaje mi się, że to taka szansa by dostrzec w każdym dniu coś wyjątkowego, szukać jakichś niepowtarzalnych momentów. Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie. Bardzo chętnie odwiedzę i Ciebie :) Pozdrawiam.