wtorek, 31 grudnia 2013

Wielkie odliczanie

Oczywiście post jest automatycznie publikowany, bo o tej godzinie będę raczej szykowała się.. jeśli można szykować się na Sylwestra, którego spędzi się we dwoje :)

Macie postanowienia noworoczne? Ja założę nową zakładkę "2014", gdzie będę na bieżąco wpisywała to co chciałabym zrobić i powinnam w 2014 roku. Czy 13 (trzynastka) jest dla Was pechowa? Ja zazwyczaj wychodzę z założenia, że nie jestem przesądna i 13-nastka jest szczęśliwa, a data 13-nastego (nawet jeśli to piątek) również będzie szczęśliwa. Wierzę, że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia. Dlaczego piję do 13-nastki? Bo właśnie kończy się rok 2013... Nie był dla mnie łaskawy, choć był chyba po prostu pechem ciągnącym się od 2012 roku... dlatego w 2014 rok wchodzą z podwojonym pozytywnym nastawieniem. Myślę, że nic gorszego spotkać mnie nie może, ze może być już tylko lepiej, bo źle to już było. W końcu w życiu na przemian zdarzają się wzloty i upadki.. tylko ciekawe jak ogromny wzlot musi być po upadku z którego się podnoszę? Czas pokaże.

Życie moje kochane - czekam na same pozytywy :)

Przy tej okazji bardzo chciałabym złożyć Wam życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku. Niech będzie On łaskawszy dla Nas niż mijający rok. A jeśli ten jest dla Was dobry, to niech następny będzie jeszcze lepszy. Spełniajcie swoje marzenia. Dowiedzcie się czego chcecie i walczcie o to. Co prawda jestem znakomitym przykładem, ze warto walczyć o to co się kocha :), ale myślę, że każdy o tym wie tylko czasem brak siły. Pamiętajcie, że to jest Wasze życie i nikt za Was niczego nie zrobi. A jeśli czegoś chcecie to mówcie o tym. Niestety nie potrafimy sobie na wzajem czytać w myślach.

1 komentarz:

  1. Lubię 13 i bardziej wierzę w szczęście niż w pech trzynastego, ale mimo to cieszę się, że 2013 już zostawiam za sobą. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie. Bardzo chętnie odwiedzę i Ciebie :) Pozdrawiam.