poniedziałek, 16 grudnia 2013

Darmowe ebook'i o fotografii

W POGONI ZA STYLEM. DZIESIĘĆ SPOSOBÓW NA POPRAWĘ WŁASNYCH ZDJĘĆ

Autor: DAVID duCHEMIN
Ściągnij ebook za darmo
W pogoni za stylem to e-book poświęcony kwestiom świadomego wyboru sprzętu i jego ustawień w zależności od efektu estetycznego, który chcemy osiągnąć. Pomaga on w szukaniu odpowiedzi na pytanie dręczące wielu z nas: „Dlaczego moje zdjęcia nie wyglądają tak dobrze?”.
Każdy z nas patrzy na świat inaczej i dlatego – po części – biorą się różnice w naszych zdjęciach. Często jednak nie przywiązujemy należnej uwagi do znaczenia każdej z decyzji podejmowanych w trakcie fotografowania i obróbki plików. W pogoni za stylem omawia wszystkie te elementy i próbuje zachęcić czytelników, by myśleli raczej o wyglądzie zdjęcia i emocjach, które ma przekazać, zamiast skupiać się wyłącznie na kwestiach technicznych.

PRZYCIĄGNĄĆ WZROK.JAK TWORZYĆ MOCNIEJSZE ZDJĘCIA PRZY WYKORZYSTANIU CIĘŻARU WIZUALNEGO

Autor: DAVID duCHEMIN
Ściągnij ebook za darmo

Starałem się, by ten e-book był w duchu dwóch poprzednich mojego autorstwa (Dziesięć sposobów na robienie lepszych zdjęć i Dziesięć nowych sposobów na robienie lepszych zdjęć).
Chciałem napisać książkę dla amatora panującego już nad techniką fotograficzną i własnym aparatem, chcącego się dowiedzieć więcej o sztuce fotografowania oraz o tworzeniu zdjęć przyciągających uwagę widzów i poruszających ich emocje.

 DZIESIĘĆ SPOSOBÓW NA ROBIENIE LEPSZYCH ZDJĘĆ -  Żaden z nich nie wymaga kupowania nowego sprzętu

Autor: DAVID duCHEMIN
Ściągnij ebook za darmo
„Dziesięć sposobów na robienie lepszych zdjęć. Żaden z nich nie wymaga kupowania nowego sprzętu”. Tytuł książki dokładnie odzwierciedla jej zawartość. To przedstawienie dziesięciu technik i pomysłów, które pomogą poprawić wasz warsztat fotograficzny. Nie jest to zbiór tanich trików, dzięki którym zaczniecie robić zdjęcia jak zawodowcy. Ktokolwiek, kto jest już choć trochę obeznany z pracą fotografa wie, że „robienie zdjęć jak zawodowiec” (cokolwiek to znaczy) wymaga czasu i wysiłku, a każdy kto twierdzi inaczej zwyczajnie mija się z prawdą. Książka została napisana z myślą o osobach, które już poznały podstawy fotografii i zadają sobie pytania: „Co dalej?”, „Co mogę zrobić, aby poprawić swoje zdjęcia?”. „Dziesięć” odpowiada na te pytania i daje solidne podstawy połączone z praktycznymi ćwiczeniami, aby wyruszyć w swą dalszą podróż fotograficzną.

DZIESIĘĆ NOWYCH SPOSOBÓW NA ROBIENIE LEPSZYCH ZDJĘĆ. Żaden z nich nie wymaga kupowania nowego sprzętu

Autor: DAVID duCHEMIN
Ściągnij ebook za darmo
Dziesięć nowych sposobów na robienie lepszych zdjęć” jest kontynuacją pierwszego ebooka Davida duChemina. Druga część rozwija zagadnienia omówione w pierwszym tomie i odpowiada na pytanie: jak mogę poprawić swój warsztat fotograficzny bez wydawania dodatkowych pieniędzy na nowy sprzęt?

Ebooki pochodzą ze strony http://www.galaktyka.com.pl

2 komentarze:

 1. Niby coraz więcej osób zajmuje się fotografią, ale znaleźć kogoś do sesji zdjęciowej nikłe szanse .... ;-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w dobrych miejscach szukasz?? Może jakieś agencje...?? Choć one pewnie biorą jakaś kasę za to... Wiec zostają jedynie chyba ogłoszenia w sieci...;/

   Usuń

Zostaw ślad po sobie. Bardzo chętnie odwiedzę i Ciebie :) Pozdrawiam.